Esquerra Unida País Valencià-Els Verds-Esquerra Republicana País Valencià-Alternativa Socialista: Acord Ciutadà - Alacant
1. ESTHER LÓPEZ BARCELO (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
2. DAVID RODRIGUEZ FERNANDEZ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
3. FRANCESC AGULLÓ PAYÀ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
4. ROSA CHANFREUT ESCRIBANO (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
5. ALEXIA PUIG CANTÓ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
6. MARIA HERRERO MALLEBRERA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
7. RUBÉN NAVAS GIMÉNEZ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
8. ALTAIR DÍEZ ROS (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
9. BERNABÉ ALDEGUER CERDÁ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
10. SHAILA VILLAR GARCÍA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
11. MARGARITA PASTOR CID (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
12. NOEMÍ GARCÍA TORREGROSA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
13. ÓSCAR RAMÍREZ SALES (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
14. LUCÍA BACHILLER CANDELA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
15. CARLOS ANDRÉS NAVARRO SELMA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
16. MARÍA JOSEFA SEMPERE VILLENA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
17. MARÍA JESÚS PÉREZ GALANT (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
18. LUCÍA IBAÑEZ ORTIZ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
19. DANIEL PUERTO GARCÍA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
20. ESTEBAN CUEVA GARCÉS (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
21. FEDERICO SABATER QUINTO (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
22. MARIA DOLORES BERENGUER BELLÓ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
23. VICENT SELVA BELÉN (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
24. MARIBEL GÓMEZ-VALADES RODRÍGUEZ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
25. SERGIO SÁNCHEZ MARTÍNEZ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
26. MARIA CRUZ CABALLERO PASTRANA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
27. VICTOR DANIEL DOMÍNGUEZ LUCENA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
28. MARGARITA DURÁ ALONSO (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
29. NICOLASA PÉREZ SÁNCHEZ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
30. MANUEL MATEO SENDRA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
31. ALBERTO ALARCÓN ABADÍA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
32. JOSE ANTONIO FERNANDEZ CABELLO (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
33. MARÍA ÁNGELES MARTÍNEZ ESPLÁ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
34. ANTONI MULET GRIMALT (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
35. REIS JUAN ESTEVE (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
S1. ESTHER RUBIO FEDIDA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
S2. IGNACIO GONZÁLEZ SANTAMARÍA (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
S3. JOSEFINA CERDÁ MUÑOZ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
S4. FRANCISCO JOSÉ ALCOLEA CUEVAS (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
S5. JOSÉ PAZOS FERNÁNDEZ (EUPV-VERDS-ERPV-AS: AC)
Esquerra Unida País Valencià-Els Verds-Esquerra Republicana País Valencià-Alternativa Socialista: Acord Ciutadà - Castelló
1. JESÚS MONLEÓN PEIRÓ (EUPV)
2. LAURA VIDAL MONTOLIO (EUPV)
3. RAMON ADELL ARTOLA (EV)
4. MARÍA FERNANDA DÍAZ PLA (Independent)
5. MARIO VERGES RODRÍGUEZ (EUPV)
6. CARMEN CARRERAS LÓPEZ (EUPV)
7. MANUEL VILAR MASIP (EUPV)
8. ELENA CÁCERES GARCÍA (EUPV)
9. MIGUEL ÁNGEL PEÑA GUTIERREZ (EUPV)
10. ELOINA AGUILELLA ARZO (EUPV)
11. CARLOS YACOUB ABUEID (EUPV)
12. MARÍA JOSÉ PLA DÍAZ DE PRADO (EUPV)
13. SIXTO SALVADOR CASINOS (EUPV)
14. ERICA HERRERO GUILLEM (EUPV)
15. RAFAEL MATA YEPEZ (EUPV)
16. HERMINIA MONTINS GIL (EUPV)
17. AITOR BALFAGÓN BARTOLL (EUPV)
18. MARIA DEL CARMEN CABELLO GUERRERO (Independent)
19. ALFONSO CASALTA ALVAREZ (EUPV)
20. TANIA GONZALEZ FOYO (EUPV)
21. MARÍA BELEN RAYA REQUENA (EUPV)
22. MARIA ISABEL MEDINA LOZANO (EUPV)
23. CELESTÍ GIMENO BROCH (ERPV)
24. MIQUEL GIL ALFONSO (Independent)
S1. MARÍA CARMEN CELAYA MOYA (EUPV)
S2. MANUEL IBÁÑEZ ARNAU (EUPV)
S3. JOSÉ RAMÓN FRANCÉS GARCÉS (EUPV)
Esquerra Unida País Valencià-Els Verds-Esquerra Republicana País Valencià-Alternativa Socialista: Acord Ciutadà - València
1. IGNACIO BLANCO GINER
2. MARGARITA SANZ ALONSO
3. ROSANA MONTALBÁN MOYA
4. MARIA ÀNGELES LLORENTE CORTES
5. JOSE VICENTE SOLER GIRONÉS
6. PURIFICACIÓN PERIS GARCÍA
7. CARLA GINER RAMÍREZ
8. FRANCISCO JAVIER PARRA MOLINA
9. MARÍA DOLORES CARRASQUILLA RAYA
10. IVAN MARTÍNEZ ARAQUE
11. ESTHER SANZ SELVA
12. CARMEN SEPÚLVEDA GUTIERREZ
13. ISABEL BARRAJÓN DEL AMO
14. FRANCISCO JAVIER CASADO ARBONIES
15. ANTONIO ARNAU CARRILLO DE ALBORNOZ
16. FRANCESCA CHAPI ALBERO
17. LUIS GARCÍA SÁEZ
18. MARÍA JOSÉ RAMÍREZ ANGULO
19. ANDRÉS ALONSO ARÉVALO
20. ROSANNA PERIS PERIS
21. JORDI SEBASTIÀ VICENTE ALONSO
22. ROSER MAESTRO MOLINER
23. DAVID ZAPATER VILLANUEVA
24. OLGA CALVO MARTÍN
25. ASENSIO GARCÍA MACHÍ
26. LARA MANYES FONT
27. DARÍO DURÁN TELLO
28. VANESSA SALES JUAN
29. JAUME RUIZ FLORES
30. AIDA PORCAR OLTRA
31. DAVID LLÀCER CÓRCOLES
32. MARÍA TERESA GABALDÓN FERREROS
33. MATILDE ESCRIBÀ MARRAHI
34. ARTURO PEIRÓ PONS
35. MARÍA LUISA VERGAZ CONESA
36. JUAN MARCOS PORTOLÉS TORRALBA
37. MARÍA PARDO GARCÍA
38. PILAR PALLARÉS AUÑON
39. NURIA ARNAU FORTUNY
40. GUILLEM AGULLÓ LÁZARO
S1. MIGUEL MIÑANA LÓPEZ
S2. MERCÉ ESCRIVÀ FUSTER
S3. JOSÉ MORA LÓPEZ
S4. MARCO FORNÉS MIFSUD
S5. CRISTINA RUBIO ALCAÑIZ
S6. VICENT RODRIGO SEGURA
octubre 2018
Dl Dm Dc Dj Dv Ds Dg
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4